O nas

Od zawsze interesowało nas kompleksowe podejście do zdrowego trybu życia.

Sport, odpowiednie nawyki żywieniowe, suplementacja, medycyna oraz wszystko co związane ze zdrowiem. W 2013 roku ukończyliśmy studia magisterskie na kierunku fizjoterapii, od tego czasu nie przestaliśmy się kształcić, kończąc wiele szkoleń branżowych oraz uczestnicząc w konferencjach naukowych. Wszystko to by móc jeszcze skuteczniej i efektowniej pracować z pacjentami.

Z czasem jednak zauważyliśmy, że sam ruch to za mało. Na całokształt naszego zdrowia mają wpływ jeszcze inne czynniki, często lekceważone i uważane za niemające nic wspólnego z bólem stawów, czy mięśni. W ten sposób zaczęliśmy naszą przygodę z dietetyką, sportem, wpływem czynników środowiskowych takich jak: światło, temperatura, posty jedzeniowe. Zafascynowały nas możliwości płynące z rzeczy, o których się nie mówi. To właśnie wyróżnia nas na tle innych. Ciągłe poszerzanie naszych kompetencji oraz sięganie po rozwiązania niekonwencjonalne.

Podczas proponowanych przez nas terapii, staramy się nie tylko postawić Cię na nogi i pozbyć bólu. Postaramy się zarazić Cię naszą pasją. Pokażemy jak można się czuć we własnym ciele, zmieniając proste rzeczy i tworząc z nich stałe nawyki.

To właśnie jest nasza misja, nie tylko pozbyć się trapiącego problemu, ale poprzez jego rozwiązanie pokazać ścieżkę, która doprowadzi was do pełnej harmonii.

Dlaczego piszemy o tym tutaj?

Wierzymy, że można dożyć starości bez bólu i bez problemów. Nie jesteśmy skazani na cierpienie po czterdziestce. Bóle stawów i wystający brzuch w wieku średnim to nie nasze przeznaczenie. Problemy, które ma większość społeczeństwa nie są normalne, bo tak jest w tym wieku.

Pamiętaj, że ograniczenia innych ludzi, są tylko ICH ograniczeniami.
Nie pozwól, by ich ograniczona wyobraźnia spowodowała, że zaakceptujesz swoje problemy.

My wybieramy inną drogę, nie akceptujemy wyroku jaki spada na nas wraz z chorobami. Stawiamy na szukanie rozwiązań!

Zdrowi ludzie to szczęśliwi ludzie. Naszym marzeniem jest, by otaczały nas tylko szczęśliwe osoby, dlatego właśnie spędzamy tyle czasu na nauce.

Chcemy was uszczęśliwić pozbywając się waszych problemów, a tym samym spełniając nasze marzenia.

X